Home Usuwanie graffiti
22 | 01 | 2019
Usuwanie graffiti, zabezpieczenie PDF Drukuj Email

 

 

AGS - Anti Graffiti System

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi związane z usuwaniem graffiti, oraz z zabezpieczaniem powierzchni przed graffiti.

Chemiczne czyszczenie graffiti z nie zabezpieczonych powierzchni

 • z powierzchni twardych, nie absorbujących jak np. marmur, granit, klinkier, szkło, powierzchnie malowane przemysłowo jak wagony kolejowe, autobusy, tramwaje, wiaty przystankowe, budki telefoniczne itp.
 • z powierzchni gładkich, delikatnych jak np. pleksiglasy, lamperie, laminaty, znaki drogowe i reklamowe
 • z powierzchni porowatych i delikatnych jak np. termoizolacyjne wyprawy tynkowe czy tynki cementowo-wapienne wykończone farbami elewacyjnym

Chemiczne usuwanie graffiti polega na pokryciu zabrudzonej powierzchni odpowiednim środkiem AGS, a następnie gorąco-wodnym płukaniu pod ciśnieniem. Środki AGS do chemicznego usuwania graffiti charakteryzują się wydłużonym czasem działania, dzięki czemu możliwym jest zlikwidowanie graffiti w sposób nie "naruszający" podłoża na którym zostało wykonane.


Zabezpieczanie powierzchni przed graffiti

Zabezpieczenie powierzchni przed graffiti polega na pokryciu fragmentu np. elewacji preparatem AGS, który nakłada się w kilku warstwach (ilość warstw uzależniona od typu powierzchni) metodą natryskową, dzięki czemu uzyskuje się trwałą i prawie niewidoczną, zmywalną powłokę ochronną, która izoluje powierzchnię elewacji od wszelkich zabrudzeń.
Dzięki tej powłoce zabrudzenie wykonane lakierem w aerozolu-graffiti nie wiąże się w sposób trwały ze strukturą materiału elewacyjnego lecz utrzymuje się na wierzchniej warstwie powłoki ochronnej i usuwane jest w 100%, przy zastosowaniu płukania gorącą wodą (około 90oC) pod ciśnieniem. Po usunięciu graffiti należy ponownie nałożyć-odnowić warstwę zabezpieczenia (w miejscu przeprowadzonego czyszczenia).

W oparciu o technologię oferujemy zabezpieczenie powierzchni przed graffiti z 7 LETNIĄ GWARANCJĄ, która obejmuje:

 • Możliwość 100% usunięcia graffiti gorącą wodą pod ciśnieniem.
 • Możliwość usunięcia zabrudzeń komunikacyjno atmosferycznych jw.
 • Trwałość powłoki zabezpieczającej przez minimum 7 lat.
 • Paro przepuszczalność zabezpieczonej powierzchni.
 • Hydrofobizację - ograniczenie przenikania wilgoci.
 • Przedłużenie trwałości zabezpieczonych materiałów.
 • Ekologiczny proces zabezpieczania i usuwania graffiti.
 • Odwracalność procesu - możliwość usunięcia zabezpieczenia.
Technologia AGS charakteryzuje się najwyższą  skutecznością oraz naturalnością dzięki czemu jest nieszkodliwa dla środowiska. Preparaty AGS są ulepszane, a proces ten trwa już od blisko 25 lat przez producenta szwedzką firmę TRION TENSID AB z Uppsali

 


 

Masz Pytania? Chcesz zamówić usługę?

Zadzwoń! - tel. 791 474 018,  tel. 791 474 152

lub napisz do nas - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.