Home Czyszczenie i konserwacja podłóg drewnianych
22 | 01 | 2019
Konserwacja podłóg drewnianych PDF Drukuj Email


Oferujemy Państwu usługi czyszczenia bieżącego, gruntownego i konserwacje podłóg:

  • drewnianych
    olejowane
    lakierowane

  • drewnopochodnych

Właściwa oraz systematyczna konserwacja wydłuża żywotność podłóg olejowanych i lakierowanych nawet kilka krotnie.

Impregnaty zabezpieczające tworzą warstwę ochronną na powierzchni podłóg, dzięki czemu nie ulegają one uszkodzeniom i zużyciu tak jak nie zabezpieczone powierzchnie.

Należy pamiętać że drewniana podłoga zaimpregnowana olejami lub woskami podlega szybszemu procesowi zużycia w porównaniu do podłóg lakierowanych, więc dla zachowania jej w należytym stanie konieczna jest konserwacja co najmniej 3 razy w roku. 

 


 

Masz Pytania? Chcesz zamówić usługę?

Zadzwoń! - tel. 791 474 018,  tel. 791 474 152

lub napisz do nas - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.